Chovatelské potřeby (16)

Řadit
Filtry výpisu
 • Menforsan Repelent proti značkování močí 500 ml

  500 ml

  Repelent proti značkování močí je sprej vhodný k výcviku psů i koček. Po aplikaci odrazuje zvíře od močení ošetřeného místa. Vhodné do interiéru i venkovních prostor.

  Ostatní

  239 Kč
 • Bella My Friend 90x60 cm podložka pro zvířata 10 ks

  podložka pro zvířata 10 ks

  Savé podložky vytvořené speciálně pro zvířata. Vhodné pro nemocná zvířata nebo zvířata po chirurgickém zákroku, pro hárající feny a mláďata. Využijete také na cestách.

  Hygienická pomůcka

  89 Kč
  139 Kč
 • WAHL 9951-2016 Akumulátorový zastřihovač pro zvířata STYLIQUE

  Akumulátorový zastřihovač od společnosti Wahl vám pomůže upravit zvířecí srst do sebemenších detailů. Přístroj je speciálně vytvořen pro finální úpravy srsti, poradí si i s oblastmi uší, tlapek a podobně.

  Ostatní

  199 Kč
  249 Kč
WAHL 9160-2016 Kabelový zastřihovač pro zvířata BASIC

Ostatní

Kabelový zastřihovač srsti zvířat je určen pro úpravu krátké srsti, například chlupů na hlavě. Kvalitní ostří umožní nastavení výšky střihu od 1 do 12 mm. V balení naleznete hřebeny s šířkou od 3 do 25 mm.

  1350 Kč
  WAHL 9265-216 Kabelový zastřihovač pro zvířata SHOW PRO

  zastřihovač pro zvířata

  Elektronika

  I krátkou zvířecí srst je třeba upravovat.  Poslouží vám k tomu kabelový zastřihovač od společnosti Wahl. Zařízení je určeno pro zdokonalení střihu srsti na tlapkách nebo na hlavě zvířat. Použití je zcela bezpečné a rychlé.

   1990 Kč
   WAHL 858455 Kleštičky na drápky

   Ostatní

   Značka Wahl vytovřila kleštičky na zvířecí drápky s čepelí z nerezové oceli. Zastřihování je rychlý a bezpečný proces, který by se měl pravidelně opakovat, aby se zvířatům dobře chodilo. Kleštičky lze použít u malých i velkých psích plemen.

    205 Kč
    WAHL 9962-2016 Akumulátorový zastřihovač pro zvířata DELUXE POCKET PRO

    Ostatní

    Společnost Wahl vytvořila akumulátorový zastřihovač zvířecí srsti, který se zaměřuje na detailní stříhání a finální úpravu. Je vhodný také ke stříhání či vyholení čenichové partie, pacek, uší a podobně. Tvoří jej vysoce kvalitní nože s šířkou záběru 26 mm a výšku střihu si můžete nastavit do 3,6 mm.

    • Akce -15%
    349 Kč 409 Kč
    WAHL 9160-1716 Starter zastřihovač pro zvířata

    zastřihovač pro zvířata

    Elektronika

    Základní zastřihovač zvířecí srsti se 4 možnými délkami střihu (3–13 mm). Šířka záběru 30 mm, síťové napájení, pouzdro a základní příslušenství v balení.

     1290 Kč
     WAHL 858454 Oboustranný kartáč na psí srst

     Ostatní

     Vyčesávejte srst svých čtyřnohých mazlíčků a udržujte jejich chlupy zářivě lesklé a zdravé. Oboustranný kartáč obsahuje jehly na jedné straně a kartáč na druhé straně. Účinně ze zvířecí srsti odstraňuje vypadané chlupy i parazity, které zvíře pochytilo venku na procházce.

      179 Kč
      WAHL 858458 Hřeben na línající srst a podsadu

      Ostatní

      Odstraňte línající srst a vyčistěte její podsadu za pomoci hřebenu od značky Wahl. Hřeben ro zčesává, uhlazuje a leští chlupy, takže pejsek vypadá vždy skvěle a žádné vypadané chlupy ho v kůži nedráždí. Hřeben je vhodný k použití na středně dlouhou a dlouhou srst

       179 Kč
       MenForSan Insekticidní čistič podlah 1000ml

       Biocidní přípravky, repelenty

       Menforsan insekticidní čistič podlah je čistící prostředek s dezinfekčním účinkem. Vhodný k ošetření boxů a přepravníků na zvířata.

        229 Kč
        WAHL 858456 Rozčesávací velký kartáč na psí srst

        Ostatní

        Značka Wahl vytvořila velký rozčesávací kartáč na psí srst. Pomůcka je vhodná k odstranění vypadaných chlupů ze srsti, které se v ní drží a zvířata zbytečně lechtají a dráždí. Kromě srsti kartáč odstraní i prach a srst uhladí a vyleští.

         205 Kč
         WAHL 858457 Hřeben na línající srst a podsadu

         Ostatní

         K odstranění línající srsti a vyčištění její podsady u středně dlouhé a dlouhé srsti využijte hřeben od značky Wahl. Pomůcka slouží k důkladnému vyčesání, uhlazení a vyleštění srsti včetně ocasu, uší a hrudi vašich čtyřnohých mazlíčků.

          205 Kč
          WAHL 9281-2016 Kabelový zastřihovač pro zvířata U-Clip

          Ostatní

          Kabelový zastřihovač zvířecí srsti má v sobě zabudovány samoostřící břity z uhlíkové oceli. Snadno si nastavíte požadovanou délku střihu od 1 do 3,5 mm, stříhání zvířat zvládnete díky jednoduchému ovládání v pohodlí domova. Zařízení je určeno pro stříhání chlupů po celém těle zvířat.

           2050 Kč
           WAHL 9164-016 Pro Grip zastřihovač pro zvířata

           zastřihovač pro zvířata

           Elektronika

           Zastřihovač zvířecí srsti s 8 možnými délkami střihu (3–25 mm) a širokým záběrem 45 mm . Bohaté příslušenství v balení, síťové napájení.

            2490 Kč
            Chovatelské potřeby

            Chovatelské potřeby