Chůvy a monitory dechu (32)

Řadit
Filtry výpisu
 • VTECH BM2600 Dětská video chůvička s displejem 2"

  Hlídejte své děťátko ve dne v noci. Chůvička s kamerou a 2" barevným displejem nabízí obousměrnou komunikaci, měření teploty i další praktické funkce.

  Elektronika

  1790 Kč
 • Truelife NannyCam V24 video chůvička

  video chůvička

  S dětskou chůvičkou od TrueLife budete mít přehled o tom, co se děje v dětském pokoji. Přístroj má dosah 300 metrů, umožňuje obousměrnou komunikaci, disponuje nočním režimem a režimem VOX pro úsporu baterie.

  Elektronika

  1990 Kč
 • VTECH VM5261 Dětská video chůvička s pozorovacím úhlem 270°

  Luxusní chůvička k vám přenese zvuk i obraz z dětského pokoje, a to na 5" barevný displej. Umožňuje obousměrnou komunikaci, měří teplotu a nahrává i ve tmě.

  Elektronika

  3990 Kč
Nanny Monitor dechu

Péče o dítě

Baby monitor chrání Vaše miminko před riziky náhlého selhání dechu (SIDS), dušení či dávení. Certifikovaný zdravotnický přístroj dle platné legislativy EU, nevydává žádné škodlivé záření.

  2495 Kč
  Babysense 1 Pro monitor dechu

  monitor dechu

  Elektronika

  Bezdotykový monitor dechu se zvukovým a vizuálním alarmem. Snadné použití a ovládání jedním tlačítkem. Pro neustálou kontrolu dechu dítěte.

   2690 Kč
   Truelife NannyTone VM1 audio chůvička

   audio chůvička

   Péče o dítě

   Digitální audio chůvička se spolehlivým přenosem zvuku. Oboustranný signál Vám zajistí spojení s dítětem na vzdálenost až 300 m.

    1290 Kč
    Babysense 2 Pro monitor dechu

    monitor dechu

    Elektronika

    Bezdotykový monitor dechu se dvěma senzorovými podložkami. Zvuková a vizuální výstraha se aktivuje, pokud se pokud se počet nádechů miminka sníží na méně než 10 za minutu.

     3050 Kč
     BAYBY BBM 7020 Digitalní video chůvička

     Elektronika

     Digitální video chůvička Bayby umožňuje obousměrnou komunikaci pro ještě snazší domluvu. Nezklame vás ani v noci, kdy přepíná na infračervené vidění a ukáže vám teplotu v okolí dítěte. Má dosah až 250 metrů.

     • Akce -30%
     1999 Kč 2850 Kč
     MOTOROLA MBP 855 HD Connect dětská chůvička

     dětská chůvička

     Elektronika

     Mějte své miminko pod kontrolou za všech okolností. Dětská chůvička s dosahem 300 m nabízí obousměrnou komunikaci a můžete ji přes Wi-Fi propojit se svým telefonem.

     • Akce -19%
     7299 Kč 8999 Kč
     MOTOROLA MBP 140 dětská chůvička

     dětská chůvička

     Elektronika

     Dětská audio chůvička s dosahem až 300 metrů vám umožní mít dítě pod kontrolou, i když nejste v jeho bezprostřední blízkosti. Oboustranná komunikace vám umožní na dítě přes chůvičku mluvit, nemusíte jen poslouchat.

     • Akce -25%
     899 Kč 1199 Kč
     VTECH DM1111 Dětská chůvička

     Elektronika

     Základní dětská chůvička, která přenáší zvuk z dětského pokoje. Dosah až 460 metrů, výdrž rodičovské jednotky až 14 hodin, 5 úrovní hlasitosti.

      819 Kč
      MOTOROLA MBP 36 SC dětská chůvička

      dětská chůvička

      Elektronika

      S chůvičkou Motorola své miminko nejen uslyšíte, ale budete ho moct i uklidnit svým hlasem. Zařízení je vybaveno obousměrnou komunikací, kterou využijete ve dne i v noci díky infračervenému nočnímu vidění.

      • Akce -17%
      4499 Kč 5450 Kč
      Avent Chůvička digitální SCD711

      Péče o dítě

      Čisté a spolehlivé spojení s dítětem. Komunikace je možná oběma směry. Bezpečné připojení bez rušení od jiných vysílacích přístrojů. Dosah až 330 m.

       2329 Kč
       Avent SCD506 Chůva digitální

       Elektronika

       Digitální elektronická chůva zajišťuje křišťálově čistý zvuk, takže jasně uslyšíte každé zabroukání Vašeho dítěte. Oboustranný přenos zvuku. 100% soukromí.

        1959 Kč
        MOTOROLA MBP 50 dětská chůvička

        dětská chůvička

        Elektronika

        Dětská chůvička Motorola má 5" barevný displej a vysoký dosah 300 metrů. Nabízí možnost obousměrné komunikace, ovládání otáčení, naklánění a zoomu dětské jednotky či úpravu hlasitosti.

        • Akce -9%
        4999 Kč 5499 Kč
        MOTOROLA MBP 16 dětská chůvička

        dětská chůvička

        Elektronika

        Dětská chůvička od Motoroly s dosahem 300 metrů je vybavena obousměrnou komunikací, zvládá přehrávat miminku ukolébavky a nabízí bezpečný přenos signálu, který je kódovaný technologií DECT a nehrozí jeho narušení.

        • Akce -19%
        1299 Kč 1599 Kč
        Avent Chůvička digitální SCD721

        Péče o dítě

        Čisté a spolehlivé spojení s dítětem. Komunikace je možná oběma směry. Bezpečné připojení bez rušení od jiných vysílacích přístrojů. Dosah až 330 m.

         2699 Kč
         MOTOROLA MBP 8 dětská chůvička

         dětská chůvička

         Elektronika

         Chůvička Motorola je určena pro menší domácnosti, nabízí dosah signálu do 50 metrů. Signál je šifrovaný a nehrozí jeho narušení. Chůvičku lze umístit do stojánku a mít ji vždy po ruce, když je potřeba.

         • Akce -25%
         749 Kč 999 Kč
         Babysense 7 monitor dechu

         monitor dechu

         Elektronika

         Bezdotykový monitor dechu Babysense 7 patří ke špičce ve své kategorii. Nepřetržitě detekuje frekvenci dýchání a na nesrovnalosti upozorňuje akustickým a vizuálním alarmem.

          2850 Kč
          Avent Chůvička digitální SCD731

          Péče o dítě

          Čisté a spolehlivé spojení s dítětem oběma směry. Funkce pro uklidnění miminka. Bezpečné připojení bez rušení od jiných vysílacích přístrojů. Dosah až 330 m.

           3189 Kč
           CAPiDi BabyAlarm Black dětská chůvička

           dětská chůvička

           Elektronika

           Dětská chůvička s dosahem až 800 metrů. Automatické párování. S funkcí vibračního alarmu. Výdrž až 109 hodin v pohotovostním režimu.

            2490 Kč
            Truelife NannyWatch A15 dětská chůvička

            dětská chůvička

            Péče o dítě

            Pokročilá dětská chůvička s unikátní rodičovskou jednotkou v podobě hodinek s displejem. Dosah až 300 metrů, praktické možnosti monitoringu a komunikace.

            • Akce -27%
            3990 Kč 5490 Kč
            VTECH BM1000 Dětská chůvička bez displeje

            Elektronika

            Základní dětská chůvička, která přenáší zvuk z dětského pokoje. Dosah až 30 metrů, výdrž rodičovské jednotky až 14 hodin, 5 úrovní hlasitosti.

             965 Kč
             Beurer BY 84 LCD chůvička

             Elektronika

             Chůvička od společnosti Beurer vyniká mimořádným dosahem 800 metrů. Na výběr máte dva kanály, aby se zabránilo rušení z externích zdrojů. Displej je modře podsvícený pro mimořádnou přehlednost i za nízké světelnosti.

              1850 Kč
              Chůvy a monitory dechu

              Chůvy a monitory dechu

              Narození dítěte patří k nejkrásnějším okamžikům v lidském životě. V prvních měsících vám ke klidu pomůže monitor dechu miminka. Sleduje dýchání a pohyby dítěte a při možném ohrožení miminka vás hlasitě varuje. Abyste slyšeli vašeho potomka i v případě, že jej ukládáte ke spánku v jiné místnosti, jsou ideálním pomocníkem dětské chůvičky. Spolehlivě informují o probuzení miminka, pomohou jej i uklidnit, umí přehrávat melodie a zvládnou posloužit také jako noční světlo. Existují také dražší modely dětských chůviček opateřených kamerou.