Depilace (8)

Řadit
Filtry výpisu
 • Eveline BioDepil depilační krém 3min s Mangem 125 ml

  125 ml

  Dopřejte své pokožce hebkost. Depilační krém s výtažky z manga pro suchou a citlivou pleť bezpečně odstraňuje nežádoucí chloupky bez poranění kůže.

  Kosmetika

  89 Kč
 • Eveline Active Epil Aloe Vera depilační krém 125 ml

  depilační krém 125 ml

  Depilační krém s Aloe Vera a vitamínem E pro hladkou pokožku bez podráždění a zarudnutí. Vhodný pro všechny typy pleti.

  Kosmetika

  89 Kč
 • Eveline Active Epil Mořské minerály depilační krém 125 ml

  depilační krém 125 ml

  Depilační krém s mořskými minerály a vitamínem E pro hladkou pokožku bez podráždění a zarudnutí. Vhodný pro všechny typy pleti.

  Kosmetika

  89 Kč
Depilan Depilační krém intimní Ladies & Men 75+30 ml

75+30 ml

Kosmetika

Efektivně odstraňuje chloupky v intimní oblasti. Nové chloupky dorůstají měkké, bez nepříjemného pocitu strniště. Sada obsahuje zklidňující krém.

189 Kč
Silk´n laserový epilátor Jewel 100000 imp

Elektronika

Odstraňte chloupky na těle bezbolestně, rychle a dlouhodobě! Všechny tři atraktivní vlastnosti se spojují v jediném přístroji využívajícím technologii HPL - Silk'n Jewel.

4090 Kč
Diet esthetic Body 10 Tělové mléko po depilaci 500 ml

500 ml

Kosmetika

DIET ESTHETIC Body 10 Tělové mléko po depilaci účinně pokožku hydratuje, vyživuje a zklidňuje. Zajistí dostatek hydratace i pro pokožku po depilaci voskem nebo po laserovém odstranění chloupků.

499 Kč
Silk´n laserový epilátor Glide Express 300000 imp

Elektronika

Odstraňte nežádoucí chloupky natrvalo a během chvilky. Silk'n Glide Xpress si s nimi poradí dvakrát rychleji, bezbolestně a bez podráždění pokožky.

6950 Kč
Depilace

Depilace

Pro dokonale hladkou depilovanou kůži bez rizika poranění žiletkou jsou určeny depilační krémy. Díky tomu, že působí až u kořínků, vydrží kůže hladká déle, než po klasickém holení. Pro ty, kteří chtějí mít kůži hladkou až po dobu 4 týdnů, jsou určeny voskové pásky. Pro to, aby dokonale přilnuly k pokožce, je třeba, aby byla kůže zcela suchá. Tomu napomůže i trocha tělového pudru.